Wideo relacja z 17. Kongresu Światowej Federacji Stomatologii Laserowej we Wrocławiu

Chociaż minął już ponad miesiąc od Kongresu to wciąż z uśmiechem na twarzach wspominamy miniony 17. Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej, który odbył się 14-16 kwietnia we Wrocławiu. Po raz kolejny chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu i wnieśli swój wkład w jego sukces.

Kongres pełen był fascynujących prezentacji, warsztatów i dyskusji na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii laserowej. Cieszy nas, że mogliśmy zebrać tak liczną grupę ekspertów, praktyków i naukowców z całego świata, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Była to wyjątkowa okazja do pogłębienia naszych umiejętności i zrozumienia najnowszych trendów w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Dla wszystkich, którzy nie mogli być z nami osobiście, jak i tych z Państwa, którzy cheiliby przypomnieć sobie jak przebiegało nasze wydarzenie, zapraszamy do oglądnięcia relacji wideo z 17. Kongresu WFLD.

Ponownie pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu 17. Kongresu Światowej Federacji Stomatologii Laserowej. Wasza obecność i zaangażowanie uczyniły to wydarzenie niezapomnianym. Dziękujemy również naszym prelegentom, sponsorom i partnerom za wsparcie i współpracę.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas przyszłych wydarzeń PTSL!