Laser Study Club

Laser Study Club to forma komunikacji i wymiany doświadczeń laserowych wśród członków Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej… ale nie tylko.

Czym jest LSC – Laser Study Club?

Laser Study Club stanowią lokalne kanały komunikacji, które pozwalają na wymianę informacji na temat ostatnich osiągnięć w laseroterapii stomatologicznej i jej rozwoju, a także omawianie i dzielenie się doświadczeniami klinicznymi. Celem Clubów jest zwiększenie powszechności tematyki laseroterapii dentystycznej w lokalnych środowiskach dentystycznych.

Harmonogram aktywności LSC – Laser Study Club

W ramach każdego Laser Study Club organizowane są 3-4 spotkania w ciągu roku na terenie całej Polski. Spotkania te odbywają się w niewielkich grupach co daje możliwość prowadzenia dyskusji na temat różnych aspektów użycia lasera w każdej dziedzinie stomatologii, procedur, postępowania w przypadkach komplikacji, czy też na temat zarządzania praktyką.

Laser Study Club są idealną okazją, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniami w przyjaznej atmosferze.

Rejestracja na poszczególne spotkania LSC – Laser Study Club: biuro@ptsl.com.pl.

Dyrektorzy Regionalni

dr n. med.
Kinga Grzech-Leśniak
woj. małopolskie
lek. stom.
Swietłana Kozaczuk
woj. małopolskie
dr n. med.
Jacek Matys
woj. wielkopolskie
dr n. med.
Rafał Wiench
woj. śląskie
lek. dent.
Dariusz Paliga
woj. podkarpackie i lubelskie
  1. województwo podkarpackie i lubelskielek.dent. Dariusz Paliga – absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Prowadzący szkolenia i wykłady z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i laseroterapii.
  2. województwo śląskie – dr n. med. Rafał Wiench – specjalista periodontolog, adiunkt w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.
  3. województwo wielkopolskie – dr n. med. Jacek Matys – lekarz implantolog (PSI), (DGOI), (ICOI), autor wielu publikacji z zakresu implantologii i chirurgii laserowej.
  4. województwo małopolskie – dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak – Prezes PTSL, specjalista II stopnia w dziedzinie periodontologii oraz chorób błony śluzowej (dyrektor) oraz lek. dent. Swietłana Kozaczuk – (wicedyrektor) absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; Sekretarz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.