Wykłady

Webinar | Laserowy Zawrót Głowy | 16.06

Serdecznie zapraszamy na webinary z cyklu Laserowy Zawrót Głowy! Podczas webinarów zgłębimy tematy związane z zastosowaniem technik laserowych w codziennej praktyce stomatologicznej. Dla członków PTSL udział w webinarach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji e-mailowej pod adresem biuro@ptsl.com.pl

Podczas naszej pierwszej, czerwcowej edycji webinarów „Laserowy Zawrót Głowy!” swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się studenci EMDOLA – Europejskiego Programu Studiów Podyplomowych „Master“ z Laseroterapii w Stomatologii! Nad spotkaniami czuwać będzie w roli moderatora dr hab. Kinga Grzech-Leśniak, prof. UMW i prezydent PTSL.

 

lek. dent. Agnieszka Milc – Czy laser erbowy w stomatologii dziecięcej to dobry pomysł?

Przedstawię Państwu kulisy pracy laserem erbowo-jagowym w zębach mlecznych u dzieci. Zaprezentuję przypadki kliniczne z własnej praktyki. Odpowiem na pytanie: czy laser erbowy w stomatologii dziecięcej to dobry wybór. Możliwość pracy tak znakomitymi urządzeniami, nie tylko usprawnia pracę, dając lepsze efekty terapeutyczne oraz zadowolenie pacjenta, ale przede wszystkim sprawia satysfakcję lekarzowi. Serdecznie zapraszam.

dr n. med. Artur Banyś – Deepitelializacja laserowa – zastosowanie kliniczne

Deepitelializacja laserowa – co to jest? Jak ją prawidłowo wykonać? Podczas webinaru poznacie odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące deepitelializacji laserowej. Przedstawimy zastosowanie tej prostej, a zarazem bardzo przydatnej techniki w wybranych sytuacjach klinicznych w wielu dziedzinach stomatologii.

 

09.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Michał Lubaś – Skuteczna retrakcja laserem diodowym – czy to możliwe?

lek. dent. Damian Korczyński – „Z laserem to prostsze niż myślisz…” – laser diodowy w codziennej praktyce

 

16.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Agnieszka Milc – Czy laser erbowy w stomatologii dziecięcej to dobry pomysł?

dr n. med. Artur Banyś – Deepitelializacja laserowa – zastosowanie kliniczne

 

23.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Agnieszka Woźniak – Laserowa terapia halitozy. Czy jest to możliwe?

dr n. med. Aneta Olszewska – Laserowe tips & tricks w walce z lękiem i bólem w stomatologii dziecięcej

 

Członków PTSL chętnych na udział w webinarach prosimy o kontakt emailowy pod adresem biuro@ptsl.com.pl – członkowie z opłaconą składką nie płacą za wstęp na wykłady!

Wszystkich innych zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację e-mailową lub poprzez formularz w linku „zamów teraz”.

 

16 cze 2021
20:00 - 21:00
On-line

lek. dent.

Agnieszka Milc

×

dr n. med.

Artur Banyś

×

dr hab. n. med., prof. UMW

Kinga Grzech-Leśniak

Moderator spotkania, Prezes PTSL

×