Wykłady

Webinar | Laserowy Zawrót Głowy | 09.06

Serdecznie zapraszamy na webinary z cyklu Laserowy Zawrót Głowy! Podczas webinarów zgłębimy tematy związane z zastosowaniem technik laserowych w codziennej praktyce stomatologicznej. Dla członków PTSL udział w webinarach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji e-mailowej pod adresem biuro@ptsl.com.pl

Podczas naszej pierwszej, czerwcowej edycji webinarów „Laserowy Zawrót Głowy!” swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się studenci EMDOLA – Europejskiego Programu Studiów Podyplomowych „Master“ z Laseroterapii w Stomatologii! Nad spotkaniami czuwać będzie w roli moderatora dr hab. Kinga Grzech-Leśniak, prof. UMW i prezydent PTSL.

 

lek. dent. Michał Lubaś – Skuteczna retrakcja laserem diodowym – czy to możliwe?

Tematem webinaru będzie zaprezentowanie możliwości zastosowania lasera diodowego jako nowego narzędzia do retrakcji dziąsła przed wyciskiem pod stałe uzupełnienia protetyczne. Czy klasyczne podejście do retrakcji jest zawsze skuteczne? Czy laser to panaceum na idealną retrakcję? Jak laser diodowy może poprawić dokładność wycisku? Na szkoleniu zostanie przedstawiona autorska technika dla uzyskania perfekcyjnego wycisku.

lek. dent. Damian Korczyński – „Z laserem to prostsze niż myślisz…” – laser diodowy w codziennej praktyce

Tematem webinaru będzie pokazanie możliwości wykorzystania lasera diodowego w codziennej praktyce każdego lekarza stomatologa. Przedstawione będą przypadki leczenia jednych z częściej występujących zmian w obrębie jamy ustnej. Poruszona zostanie tematyka usuwania włókniaków, małych naczyniaków, leczenia aft i opryszczki oraz korekty nieprawidłowego przyczepu wędzidełka wargi.

 

09.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Michał Lubaś – Skuteczna retrakcja laserem diodowym – czy to możliwe?

lek. dent. Damian Korczyński – „Z laserem to prostsze niż myślisz…” – laser diodowy w codziennej praktyce

 

16.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Agnieszka Milc – Czy laser erbowy w stomatologii dziecięcej to dobry pomysł?

dr n. med. Artur Banyś – Deepitelializacja laserowa – zastosowanie kliniczne

 

23.06.2021 – 20:00 – cena: 80zł 

lek. dent. Agnieszka Woźniak – Laserowa terapia halitozy. Czy jest to możliwe?

dr n. med. Aneta Olszewska – Laserowe tips & tricks w walce z lękiem i bólem w stomatologii dziecięcej

 

Członków PTSL chętnych na udział w webinarach prosimy o kontakt emailowy pod adresem biuro@ptsl.com.pl – członkowie z opłaconą składką nie płacą za wstęp na wykłady!

Wszystkich innych zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację e-mailową lub poprzez formularz w linku „zamów teraz”.

 

9 cze 2021
20:00 - 21:00
On-line

lek. dent.

Michał Lubaś

×

lek. dent.

Damian Korczyński

×

dr hab. n. med., prof. UMW

Kinga Grzech-Leśniak

Moderator spotkania, Prezes PTSL

×