Szkolenie

Laser w Gabinecie Higieny

Kurs teoretyczno-praktyczny dedykowany higienistkom, lekarzom stomatologom i zespołom lekarz-higienistka.

Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne do pracy z laserem oraz przedstawienie możliwości zastosowania laserów w gabinecie higieny. Omówienie i pokaz filmów instruktażowych zabiegów higienizacyjnych wspomaganych laserowo, zabiegów biostymulacyjnych oraz fotoaktywnej dezynfekcji.

Podczas kursu zabiegi fotoaktywnej dezynfekcji oraz biostymulacji są pokazywane na żywo, z udziałem pacjentów.

UWAGA:
Kursy teoretyczne trwają 5 godzin i są zakończone testem sprawdzającym wiedzę podstawową.
Zaliczenie testu jest warunkiem uzyskania certyfikatu ukończenia kursu.

Wykładowcy kursu:

  • dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak
  • hig. stom. Danuta Rozmarynowska
6 paź 2018
09:00 - 15:00
Kraków

dr n. med.

Kinga Grzech-Leśniak

Wykładowca na zjazdach i kongresach w Polsce jak i za granicą, posiadacz wielu certyfikatów, głównie z dziedziny plastycznej mikrochirurgii periodontologicznej, z zakresu implantologii i terapii technikami laserowymi.

Jest prezesem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (PTSL). Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej PTES, członkiem Rady Naukowej i Komisji Edukacyjnej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego PTP oraz Europejskiej Federacji Periodontologicznej EFP oraz członkiem i oficjalnym reprezentantem Polski w World Federation for Laser Dentistry WFLD.

Jest współautorem i wykładowcą programu edukacyjnego „Continuum Perio-Implantologii” skierowanego dla implantologów, organizowanego we współpracy z Columbia University College of Dental Medicin w Nowym Yorku. Autor i kierownik naukowy programu Curriculum dla Higienistek Implantologicznych organizowanego we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Implantologicznym PSI, ADIA, ICOI i Stowarzyszeniem Polskich Higienistek Stomatologicznych SPHS Od 2004 r prowadzi wykłady i warsztaty praktyczne na terenie całej Polski, przedstawiając autorski program „PerioHigienistka” dotyczącego współpracy lekarza dentysty i higienistki w leczeniu pacjentów z chorobą przyzębia. Członek kolegium redakcyjnego kwartalnika stomatologicznego „eDentico” i „Laser”, członek Rady Naukowej „ Implantologia Stomatologiczna”, „Stomatologia”, „Asystentka i Higienistka Stomatologiczna” oraz konsultant działu periodontologicznego dla pacjentów w portalu stomatologicznym Dentonet od momentu założenia portalu do dnia dzisiejszego (www.dentonet.pl).

×

hig. stom.

Danuta Rozmarynowska

Wykładowca kursu “Laser w gabinecie higieny”, „Wszystko co trzeba wiedzieć o wybielaniu, by robić to efektywnie” i “PerioHigienistka”.

×

Partnerzy