Kongres

APD WFLD – Dental Laser – Virtual Scientific Conference

 

W imieniu World Federation for Laser Dentistry (WFLD) Asia Pacific Division (APD) serdecznie zapraszamy na Wirtualną Konferencję Naukową z zastosowania laserów w stomatologii! Konferencja w języku angielskim! Ograniczona ilość miejsc – prosimy o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji miejsca!

 

Specjalnie dla Członków PTSL udział w konferencji jest BEZPŁATNY! W razie chęci otrzymania certyfikatu uczestnictwa koszt wystawienia certyfikatu wynosi 20 euro.

Wszystkich Członków PTSL zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym biuro@ptsl.com.pl celem wpisania na listę uczestników.

 

Szanowni Koledzy i Naukowcy,

Asia Pacific Division WFLD od ponad dziesięciu lat jest prekursorem w zapewnianiu opartej na faktach edukacji w dziedzinie stomatologii laserowej w regionie Azji i Pacyfiku. Konferencja naukowa APD 2021 odbędzie się ON-LINE w dniach 16-17 lipca 2021 r.

Tematem konferencji są Nowe osiągnięcia w zastosowaniu laserów w stomatologii i edukacji.

Podczas Konferencji 28 międzynarodowych specjalistów, klinicystów i badaczy zaprezentuje nowe osiągnięcia w zakresie zastosowań biofotonicznych i edukacji w stomatologii.

Badacze są również zaproszeni do wzięcia udziału w konkursach „Najlepsza prezentacja naukowa” i „Nagroda dla młodego prezentera” w ramach konferencji, które zaplanowane są na piątek 16 lipca (od 9:30 do 13:30 czasu polskiego). Prosimy o przesyłanie streszczenia badania na adres wfldapd@gmail.com najpóźniej do 5 lipca 2021 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas Ceremonii Zamknięcia.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu naukowym.

Asia Pacific Division

 

Szczegółowy program konferencji znajduje się w galerii na dole strony.

 

 

 

 

16 lip 2021 - 17 lip 2021
09:00 - 15:00
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne PerioCare

Partnerzy