Kongres

1. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej

Szanowni Państwo!

3.Kongresowi PTSL po raz pierwszy będzie towarzyszyć 1.Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej.

 

Profilaktyka stomatologiczna na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat uległa szeregowi zmian. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesny gabinet stomatologiczny bez gabinetu higieny, a ten bez najnowszych osiągnięć techniki.

Dostrzegając te dynamiczne zmiany pragniemy stworzyć miejsce do wymiany doświadczeń, inspiracji, edukacji oraz prezentacji produktów oraz innowacyjnych procedur wykorzystywanych w gabinetach higieny w Polsce i za granicą.

Kongres Innowacji organizowany w towarzystwie Kongresu Laserowego pozwoli na zebranie w jednym miejscu wszystkich członków zespołu stomatologicznego: lekarzy, asystę i higienistki.

Na 1. Międzynarodowym Kongresie Innowacji planujemy połaczyć teorię z praktyką wraz z aktywną wymianą doświadczeń zawodowych na temat kierunków rozwoju i nowości w stomatologii i higienie. Dedykowane warsztaty i wykłady stanowić będą niecodzienną okazję do skonfrontowania z lekarzami, asystentkami i higienistkami nowych trendów pojawiających się w branży stomatologicznej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia 1.Międzynarodowego Kongresu Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej!

19 paź 2019
08:00 - 18:00
Kraków
Cena

cena

ZAMÓW TERAZ