Kongres

1. Kongres Innowacji w Asyście i Higienie

3.Kongresowi PTSL po raz pierwszy będzie towarzyszyć 1.Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej.  

 

 

Profilaktyka stomatologiczna na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat uległa szeregowi zmian. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesny gabinet stomatologiczny bez gabinetu higieny, a ten bez najnowszych osiągnięć techniki.

Dostrzegając te dynamiczne zmiany pragniemy stworzyć miejsce do wymiany doświadczeń, inspiracji, edukacji oraz prezentacji produktów oraz innowacyjnych procedur wykorzystywanych w gabinetach higieny w Polsce i za granicą.

 

Kongres Innowacji organizowany w towarzystwie Kongresu Laserowego pozwoli na zebranie w jednym miejscu wszystkich członków zespołu stomatologicznego: lekarzy, asystę i higienistki.

Na 1. Międzynarodowym Kongresie Innowacji planujemy połączyć teorię z praktyką wraz z aktywną wymianą doświadczeń zawodowych na temat kierunków rozwoju i nowości w stomatologii i higienie. Dedykowane warsztaty i wykłady stanowić będą niecodzienną okazję do skonfrontowania z lekarzami, asystentkami i higienistkami nowych trendów pojawiających się w branży stomatologicznej.

Warsztaty praktyczne.

WARSZTATY DURR DENTAL  Liniowe zastosowanie ultradźwięków połączone z polerowaniem hydroksyapatytem, jako innowacyjne leczenie choroby przyzębia.
WARSZTATY ACTEON  Innowacje higienizacyjne a zadowolenie pacjentów. Nowości produktowe i wyniki badań.
WARSZTATY FM DENTAL  Piaskowanie i ultradźwięki bez tajemnic.
WARSZTATY JURAJA ONDIS  Root Planing, jako podstawa skutecznej terapii niechirurgicznej.
WARSZTATY MAGDALENY SZUMSKIEJ  Prowadzenie gabinetu stomatologicznego – jak zacząć? Napisz swój biznesplan i poznaj koszty prowadzenia działalności w gabinecie stomatologicznym.
WARSZTATY AGNIESZKI PIOTROWSKIEJ Motywacja poprzez określenie obszarów wartości pracowników i zespołu. Określenie co stanowi przewagę konkurencyjną Twojej firmy w staraniach o zatrzymanie pracowników.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia 1.Międzynarodowego Kongresu Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej!

19 paź 2019
08:00 - 18:00
EXPO Kraków

Partnerzy